II i III runda Ligi Strz.juz rozegrana w Tarnobrzegu i Łupkowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 01 Lipiec 2013 21:31

Sukcesy Edwarda Misiołka w pistolecie wojskowym i karabinie

II runda zawodów Podkarpackiej Ligi Strzeleckiej KŻR-LOK została rozegrana 18 maja 2013r w Tarnobrzegu. Startowało w niej 17 zespołów 3-osobowych. Pomimo odmowy wsparcia finansowego reklamowanej na naszej stronie- dawniej macierzystych Z-dów „Gamrat” - nasi strzelcy kontynuowali udział w zawodach Ligi. Nasz zespól wystąpił w podstawowym składzie: Edward Misiołek, Paweł Kowalczyk i Grzegorz Świe-drych. Duży sukces odniósł Edward Misiołek który okazał się najlepszym w dwuboju strzeleckim z pistoletu z PW Glock i Karabinu Works Nasze słowa uznania i gratulacje. Na jego zwycięstwo złożyło się 3-miejsce w pistolecie z 97 pkt i 2-ga lokata w karabinie z 97 pkt. Pomimo gorszego wyniku w rzucie granatem nasz najlepszy zawodnik uplasował się na 3-miejscu w trójboju strzeleckim. Szkoda że koledzy z drużyny byli tłem dla niego skutkiem czego w klasyfikacji zespołowej nasz LOK zajął tylko 9-miejsce.

Następna III-cia runda Ligi KŻR – LOK 2013 odbyła się dniach 22-23 czerwca 2013 r. na strzelnicy Zakładów Karnych w Łupkowie. W zawodach wzięło  udział 51 zawodników z 17 klubów województwa podkarpackiego. Rozegrane zostały standardowe konkurencje: pistolet i karabin wojskowy, rzut granatem oraz zespołowy pojedynek strzelecki. Nasz zespół wystąpił w składzie Edward Misiołek, Paweł Kowalczyk i Jan Mach.

Nasza druzyna w Tarnobrzegu

Najlepszym w naszym zespole ponownie okazał się Edward Misiołek, który w pistolecie wojskowym zajął medalowe II-gie miejsce zdobywając aż 98 pkt. Potwierdził on wysoką formę strzelecką kontynuując swoje pasmo sukcesów.

Sukces E.Misiołka

Pozwoliło to pomimo słabszych wyników swoich kolegów, uplasować się naszej drużynie w strzelaniu na 4-miejscu oraz w klasyfikacji generalnej na wysokim 7-mym miejscu. Nasze serdeczne gratulacje.

Strzelanie z karabinu

Zarząd KŻR-LOK  w Jaśle składa podziękowania naszym zawodniko za udział w zawodach Ligi Strzeleckiej, którzy pomimo wielu trudności podjęli wezwanie kontynuowania udziału w tej szlachetnej rywalizacji dając przykład młodszym kolegom.

 
 
O Klubie KŻR
 

Ilość użytkowników

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 
Czy jesteś zainteresowana/y strzelectwem?