PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 03 Luty 2013 20:11

 Noworoczne spotkanie opłatkowe 2013

KŻR-LOK  w Jaśle zorganizował wspólnie z Powiatowym Zarządem LOK w Jaśle uroczyste spotkanie opłatkowe  dla swoich członków oraz zaproszonych gości 25 stycznia 2013r. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście z WKU, Policji, Związku Byłych Żołnierzy Polskich i Związek Kombatantów w Jaśle. Organizatorów  spotkania mile zaskoczyła duża frekwencja uczestników. Naszemu opłatkowi patronował  ks. płk rez. Tadeusz Porębski.

  

 

Spotkanie otworzył Prezes LOK kpt  rez. Jerzy Brokowski, który powitał wszystkich uczestników życząc im w tym nowym roku wiele pomyślności, zdrowia i realizacji planów. Po krótkiej modlitwie uczestnicy złożyli sobie  serdeczne życzenia łamiąc się opłatkiem.

 
 

 

 

 

W trakcie spotkania wznoszono toasty za pomyślną i owocną działalność  Klubu jego  zespołu strzeleckiego, Ligi Obrony Kraju  oraz wszystkich uczestników. Dużym zainteresowaniem wśród zabierających głos spotkała się tematyka 150 rocznicy Powstanie Styczniowego,  o czym świadczyły wypowiedzi naszych kol.: W.Kużmy, J. Brokowskiego oraz  B.Bracha. Uczestnicy dyskusji podkreślali znaczenie Powstania w kultywowaniu patriotycznych tradycji i wychowaniu młodzieży. Postanowiono w bieżącym  roku upowszechniać tematykę o roli Powstania Styczniowego.

 

 

Całe spotkanie upłynęło  w miłej serdecznej atmosferze przy smakowitych daniach i ciekawych rozmowach. Uczestnicy spotkania nie kryli podziękowań i słów uznania pod adresem organizatorów, a rozstając się przyrzekali sobie, że w następnym roku zostanie również zorganizowany tradycyjny Opłatek

 

 
 
O Klubie KŻR
 

Ilość użytkowników

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Czy jesteś zainteresowana/y strzelectwem?